Samsung Galaxy S3/S4 Bilgisayara Nasıl Bağlanır?

samsung-galaxy-s3

Samsung Galaxy S3 / S4 ‘de Windowx Xp işletim sistemi kullanıcılar için direk erişim sağlanamaz. Yani yardımcı bir program kullanmanız gerekmektedir. Windows 7 Kullanıcıları USB Kablosu ile telefonlarını bilgisayarına bağladıklarında direk telefon hafızasına erişim sağlayabilirler.

Nokia kullanıcıları bilir , Pc Suite programı ile telefonlarını sorunsuz bilgisayarlarına bağlayabiliyorlardı aynı Pc Suite tarzı Samsung’unda bir çok programı var onlardan bence en iyisi Samsung Kies , aşağıda vereceğim linkten en son sürümünü bulabilir ve indirebilirsiniz.

Buradan indirin | Alternatif indirin

Samsung telefonum bilgisayara bağlanmıyor?

Bunun sorunun birkaç tane cevabı var bunları sizinle paylaşıp yardımcı olmaya çalışacağız.

Öncelikle bu sorun bilgisayarınızın USB girişinden kaynaklanabilir , farklı bir bilgisayar deneyiniz. Bilgisayar ile bağlantı kurmanızı sağlayan USB kablosundan kaynaklanabilir , farklı bir kablo deneyiniz. Telefonunuz arızalanmış yada sistemde sorun oluşmuş olabilir , ilk olarak telefonu yeniden başlatınız. Bütün bunları denemenize rağmen telefonunuz bağlanmıyor ise sorun telefondan kaynaklanmaktadır.

 Bu yazıda yazılanlar eğer işinizi görmediyse birde AkıllıBlog.Net ‘in yazmış olduğu Samsung Telefonum Pc’ye Bağlanmıyor? yazısını okumanızı tavsiye ederim.

Google'dan Gelen Aramalar :

s3 bilgisayara nasıl bağlanır,samsung galaxy s3 bilgisayara nasıl bağlanır,s4 bilgisayara nasıl bağlanır,samsung galaxy s4 bilgisayara nasıl bağlanır,samsung galaxy s3 bilgisayara bağlanma,samsung galaxy s3 mini bilgisayara nasıl bağlanır,samsung galaxy s3 pc ye nasıl bağlanır,galaxy s4 bilgisayara nasıl bağlanır,s4 pc ye nasıl bağlanır,samsung s3 pc suite,samsung galaxy s3 pc suite,s3 pc ye nasıl bağlanır,s3 mini bilgisayara nasıl bağlanır,s3 bilgisayara bağlanmıyor,samsung s3 bilgisayara bağlanma

Paylaşmak Güzeldir:

Pin It

23 Ocak 2013 tarihinde tarafından yazıldı. Akıllı Telefonlar kategorisine yazılan bu yazı 66.270 kez okundu ve 6 yorum yapıldı.


Konuyla İlgili Benzer Yazılar

Konuya Yapılan Yorumlar6 Yorum

    • Telefonunuz sarj olmuyorsa ; ya kablonuz bozuktur ya da bilgisayarınızı usb portu. Farklı bir usb portu ve kablo deneyiniz.

  1. benım s4 var ben kendi pc baglanamıyorum usb yerleri calısıyor kablo calısıyor telde sorun yok baska bilgisayara baglana biliyorum kies de indirdim ama bi türlüuyor baska cözüm yokmudur

    • Merhaba,
      İşletim sisteminizden kaynaklı bir sorun gibi duruyor. Eğer kesin çözüm istiyorsanız bilgisayarınıza Windows7 ve üstü bir sürüm kurup, tekrar deneyiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>