Samsung Galaxy S3/S4 Bilgisayara Nasıl Bağlanır?

samsung-galaxy-s3

Samsung Galaxy S3 / S4 ‘de Windowx Xp işletim sistemi kullanıcılar için direk erişim sağlanamaz. Yani yardımcı bir program kullanmanız gerekmektedir. Windows 7 Kullanıcıları USB Kablosu ile telefonlarını bilgisayarına bağladıklarında direk telefon hafızasına erişim sağlayabilirler.

Nokia kullanıcıları bilir , Pc Suite programı ile telefonlarını sorunsuz bilgisayarlarına bağlayabiliyorlardı aynı Pc Suite tarzı Samsung’unda bir çok programı var onlardan bence en iyisi Samsung Kies , aşağıda vereceğim linkten en son sürümünü bulabilir ve indirebilirsiniz.

Buradan indirin | Alternatif indirin

Samsung telefonum bilgisayara bağlanmıyor?

Bunun sorunun birkaç tane cevabı var bunları sizinle paylaşıp yardımcı olmaya çalışacağız.

Öncelikle bu sorun bilgisayarınızın USB girişinden kaynaklanabilir , farklı bir bilgisayar deneyiniz. Bilgisayar ile bağlantı kurmanızı sağlayan USB kablosundan kaynaklanabilir , farklı bir kablo deneyiniz. Telefonunuz arızalanmış yada sistemde sorun oluşmuş olabilir , ilk olarak telefonu yeniden başlatınız. Bütün bunları denemenize rağmen telefonunuz bağlanmıyor ise sorun telefondan kaynaklanmaktadır.

 Bu yazıda yazılanlar eğer işinizi görmediyse birde AkıllıBlog.Net ‘in yazmış olduğu Samsung Telefonum Pc’ye Bağlanmıyor? yazısını okumanızı tavsiye ederim.

Paylaşmak Güzeldir:

Pin It

23 Ocak 2013 tarihinde tarafından yazıldı. Akıllı Telefonlar kategorisine yazılan bu yazı 79.503 kez okundu ve 10 yorum yapıldı.


Konuyla İlgili Benzer Yazılar

Konuya Yapılan Yorumlar10 Yorum

    • Telefonunuz sarj olmuyorsa ; ya kablonuz bozuktur ya da bilgisayarınızı usb portu. Farklı bir usb portu ve kablo deneyiniz.

  1. benım s4 var ben kendi pc baglanamıyorum usb yerleri calısıyor kablo calısıyor telde sorun yok baska bilgisayara baglana biliyorum kies de indirdim ama bi türlüuyor baska cözüm yokmudur

    • Merhaba,
      İşletim sisteminizden kaynaklı bir sorun gibi duruyor. Eğer kesin çözüm istiyorsanız bilgisayarınıza Windows7 ve üstü bir sürüm kurup, tekrar deneyiniz.

  2. Xp kullanıorum ama kiesi ilk indirdim kurdum ama sonra ilk açıldı kapattım kiesi ama şimdi tıklıorum tıklıorum açılmıor set uptan tekrar kuriyim mi ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir